LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Tiranë/ Humb jetën 50-vjeçari në rrugë, po dërgonte fëmijën në çerdhe

6 Dhjetor 2023, 12:29, Kronika CNA

E rëndë në Tiranë/ Humb jetën 50-vjeçari në
Foto ilustruese

Një person është shembur përtokë dhe ka humbur jetën këtë të mërkurë në afërsi të "21 Dhjetorit".

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale D. S., i moshës 50-vjeçare.

Ai ka qenë duke dërguar fëmijën në çerdhe kur ka pësuar komplikacione shëndetësore.

Nga informacionet paraprake, dyshohet se 50-vjeçari e humbi jetën si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./ CNA

Lajmet e fundit nga