LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sherr mes adoleshentëve në Tiranë/ Plagoset 15-vjeçari

7 Dhjetor 2023, 13:35, Kronika CNA
Sherr mes adoleshentëve në Tiranë/ Plagoset 15-vjeçari
Policia e Tiranës

Mesditën e sotme ka ndodhur një sherr mes dy të miturve në Tiranë. Policia njofton se njëri prej tyre është dëmtuar me mjet prerës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. 

Ndërkohë 16-vjeçari është shoqëruar në komisariat së bashku me prindërit.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 07.12.2023, në rrugën “Bedri Karapici”, janë konfliktuar dy të mitur të moshës 15 dhe 16 vjeç, dhe si pasojë është dëmtuar me mjet prerës 15-vjeçari, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën. 16-vjeçari është shoqëruar në komisariat së bashku me prindërit. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të konfliktit.

Lajmet e fundit nga