LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sulm me thikë në qendër të Tiranës/ Plagoset një 29 vjeçar

27 Janar 2023, 08:19, Kronika CNA

Sulm me thikë në qendër të Tiranës/ Plagoset një

Më datë 27.01.2023, rreth orës 02:10, te sheshi "Skënderbej", një shtetas ende i paidentifikuar ka goditur me mjet prerës thikë, shtetasin O. D., 29 vjeç.

Si pasojë 29-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimim dhe kapjen e autorit./CNA.al

Lajmet e fundit nga