LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tentoi të puthte me zor një kamariere në Itali, arrestohet shqiptarin 47-vjeçar

23 Qershor 2022, 17:40, Kosova & Bota CNA
Tentoi të puthte me zor një kamariere në Itali, arrestohet
Foto ilustruese

Një shqiptarë ka dalë para gjykatës në Itali, me akuzën se ka tentuar të puthe me zor një vajza që punonte kamariere.

Ka qenë pronari i lokalit ai që ka sinjalizuar policinë për të shpëtuar punonjësen e tij të cilën e kishte punësuar si kamariere.

Pas arrestimit, për shqiptarin është vendosur sot nga Gjykata masa e sigurisë 'arrest shtëpie'. 

Në bazë të videove të regjistruara nga kamerat e në ambientet e lokalit vërtetojnë pretendimet e kamarieres.

Në video duket 47-vjeçari shqiptar që i është afruar të resë, e cila në atë moment ishte përkulur për të pastruar banakun dhe pasi iu afrua në qafë e përqafoi me forcë dhe tentoi ta puthte./CNA.al

Lajmet e fundit nga