LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Reperi i njohur qëllohet me armë zjarri

22 Qershor 2022, 19:44, Kosova & Bota CNA
Reperi i njohur qëllohet me armë zjarri
Rapper Lil Tjay

Reperi i njohur amerikan, Lil Tjay, i është nënshtruar një operacioni urgjent pasi u qëllua me armë, shkruajnë mediat e huaja.

Tjay u qëllua pak pas mesnate në Edgewater në New Jersey.

Gjendja e tij dhe rrethanat e ngjarjes ende nuk janë bërë të ditura.

Së bashku me të është plagosur rëndë edhe një tjetër person./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga