LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Sulmohen dy qytetarë shqiptarë në Mitrovicën e Veriut

1 Qershor 2023, 13:47, Kosova & Bota CNA

Sulmohen dy qytetarë shqiptarë në Mitrovicën e Veriut

Dy qytetarë shqiptarë janë sulmuar fizikisht në Mitrovicën e Veriut.

Sipas mediave kosovare, ata janë sulmuar teksa po ecnin në sheshin e qytetit.

Dy personat kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe po marrin mjekimin në spital.

Lajmet e fundit nga