LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aeroporti i Heathrow, në kaos/ Valixhet e braktisura mbushin terminalin

25 Qershor 2022, 18:46, Kosova & Bota CNA
Aeroporti i Heathrow, në kaos/ Valixhet e braktisura mbushin terminalin
Foto nga aeroporti i Heathrow

Aeroporti i Heathrow në Londër është përfshirë në një kaos total, qindra valixhe, të udhëtarëve kanë mbetur në ambientet e aeroportit, duke shkaktuar vonesa në udhëtime dhe mbi të gjitha pakënaqësi tek udhëtarët e shumtë.

Sipas "The Sun", industria e udhëtimeve është zhytur në trazira javët e fundit për shkak të mungesës së stafit. Stafi i aeroportit është në grevë dhe kërkon rritje rroge dhe më shumë ditë pushimi.

Pasagjerët janë të zhgënjyer dhe mërzitur nga anulimet e fluturimeve në minutën e fundit, radhët e mëdha dhe bagazhet e humbura, ndërsa aeroportet përpiqen t'ia dalin mbanë.

Kudo ka pamjet tronditëse ku tregohet se pasagjerët po përpiqen të orientohet mes mijëra valixheve të braktisura si në mbërritje ashtu edhe në nisje.

Kudo shihen grumbuj bagazhesh, duke mos ditur se çdo të ndodhë me ta. /CNA.al

Aeroporti i Heathrow, në kaos/ Valixhet e braktisura mbushin terminalin

 

Aeroporti i Heathrow, në kaos/ Valixhet e braktisura mbushin terminalin

Aeroporti i Heathrow, në kaos/ Valixhet e braktisura mbushin terminalin

 

 

Lajmet e fundit nga