LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

He was talking to his bride on camera/ The 25-year-old tragically lost his life in London

2022-10-30 16:31:00, Sociale CNA

He was talking to his bride on camera/ The 25-year-old tragically lost his life

A man died after accidentally falling into the River Thames - while his girlfriend watched him tragically on FaceTime.

James East, 25, from Swansea, had been out with his girlfriend Arabella in Kingston, London, to celebrate a birthday on September 25.

But the night ended in tragedy when the young man fell to his death while on the phone with partner Arabella.

James had gone out with his girlfriend, but they had broken up, so the young man went outside to FaceTime her and find her.

Duke biseduar në telefon, James më pas u ul në një zonë me mure të një ure, afërsisht rreth lartësisë së ijeve, por e vlerësoi gabim pozicionin e tij të uljes.

Pikërisht atëherë James ra tragjikisht mbrapa dhe goditi pjesën e pasme të kokës - duke u zhytur per vdekje në lumin Thames.

U thirrën shërbimet e urgjencës, por u bënë përpjekje për t'i shpëtuar jetën për tre orë në spital, pa sukses.

Një pas vdekjes më vonë zbuloi se ai vdiq nga plagët e marra në kokë.

Duke i nderuar zotit East, motra e tij Abigail Bladen dhe mamaja, Sara Ivey, thanë: “E dashura e tij e varfër, Arabella, ishte në fakt në FaceTime tek ai duke u përpjekur ta drejtonte në taksinë e tyre, dhe ajo ka kaluar nëpër ferr tani siç ka kaluar. pa që të ndodhte.

“Ai ishte në ujë për 50 minuta dhe më pas e gjetën dhe e çuan në spital ku punuan me të për tre orë për ta shpëtuar.

"When he did the postmortem, it was established that he died before entering the water due to the wounds on his head, but they did not understand. /CNA.al

Lajmet e fundit nga