LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Jemi policia”/ Si i mashtruan grabitësit dy të moshuarit

2023-12-09 21:35:00, Kronika CNA
“Jemi policia”/ Si i mashtruan grabitësit dy të moshuarit
Foto ilustruese

Mbrëmjen e sotme, tre persona të armatosur me kallashnikovë kanë tentuar të grabisin një banesë në fshatin Prush të Kombinatit.

Ata kanë mashtuar dy të moshuarit që gjendeshin në banesë duke u thënë që janë nga policia.

Kanë qenë fqinjët ata që kanë dëgjuar britmat e dy të moshuarëve dhe kanë njoftuar menjëherë policinë.

Policia menjëherë ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është përballur me tre grabitësit të cilët kanë shkëmbyer zjarr me unfiromat blu.

Forcat e policisë po bëjnë krehjen e zonës si dhe po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve./ CNA

 

Lajmet e fundit nga