LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detaje nga vrasja në Fier/ Autorët dyshohet se janë larguar drejt Vlorës, makina që përdorën

2023-12-07 11:56:00, Kronika CNA
Detaje nga vrasja në Fier/ Autorët dyshohet se janë larguar drejt
Foto nga vendi i ngjarjes

Paraditen e së enjtes u ekzekutua me armë zjarri në Fier 41-vjeçarI me iniciale E.J.

Ngjarja e rëndë ndodhi në lagjen "16 prilli" dhe mësohet se policia ka ngritur postblloke në hyrje të Vlorës, pasi dyshohet se autorët e vrasjes së 41-vjeçarit, mund të kenë ikur në këtë qytet.

Efektivët kanë disa emra të dyshuar dhe çdo person që po hyn në qytetin e Vlorës po i kontrollohet identiteti.

Ndërkohë raportohet se autorët kanë qenë me një automjet tip ‘Mercedes Benz’ ngjyrë blu./CNA

 

Lajmet e fundit nga