LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoscope, Friday, March 10, 2023/ Star surprises for each sign

2023-03-09 23:01:00, Horoskopi CNA

Horoscope, Friday, March 10, 2023/ Star surprises for each sign

Aries

You will be dynamic and in a good mood, although during Friday you may get stressed as the desire to act is great. There is a light at the end of the tunnel, which will allow you to successfully overcome all challenges. In the affective aspect, you will not have to make any effort today to have your partner's attention.

Taurus

Yjet do ju buzëqeshin, ndërsa Venusi do ju japë një shtysë tjetër në dashuri. Mund të keni një lodhje fizike, për shkak të angazhimeve që keni pasur, por emocionet që do përjetoni në dashuri do ju mbushin dhe do t’iu bëjnë të ndiheni shumë mirë. Në ambientin e punës nga një sforcim i vogël do të merrni rezultate të mëdha.

Binjakët

Hëna ju shtyn të veproni edhe nëse jeni në ankth. Gjatë së premtes tensioni në dashuri do të arrijë kulmin, por vendosmëria juaj do të jetë kyçe për të përballuar çdo gjë. Në ambientin e punës nuk do të keni aspak dëshirë të sforcoheni sot. Në planin financiar tregohuni të kujdesshëm me shpenzimet.

Gaforrja

Jeni një prej shenjave më të favorizuara të zodiakut dhe do të viheni në provë. Do të ketë mundësi unike për t’u kapur fluturimthi, duke shfrytëzuar edhe ndikimin e Hënës e cila do ju bëjë edhe më shumë luftëtarë. Shëndeti do jetë paksa delikat sot, prandaj bëni mirë të kujdeseni pak më tepër për veten.

Luani

Do të kapni fluturimthi disa mundësi të papara. Në këtë mënyrë do të dini të koordinoni tensionin e shkaktuar nga ndikimi i Marsit. Ndërkohë Saturni do ju mbushë me energji për të përballuar detyra të ndryshme që do ju ngarkohen. Veçanërisht në punë gjithçka do të jetë në favorin tuaj.

Virgjëresha

Hëna do t’iu buzëqeshë dhe kështu që do arrini të gjeni harmoninë tuaj. Ekuilibri juaj ju vendos në kushtet ku do t’i jepni prioritet jo vetëm sferës profesionale por edhe lidhjes së dashurisë. Ata që janë vetëm këshillohet t’i marrin më seriozisht ftesat për takime, nëse duan ndryshime. Kujdes me financat.

Peshorja

Hëna me ndikimin e saj negativ nuk do e lejojë që e premtja të ecë siç e dëshironi. Disa zhvillime dinamike janë transformuar dhe do dini si t’i shfrytëzoni për të zgjidhur disa projekte të mbetura pezull, apo për të nisur të reja. Në planin afektiv bëni mirë të reagoni pasi heshtja nuk i shërben raportit tuaj.

Akrepi

Me planetët që ju mbështesin do të ndiheni fitues dhe gati për t’u ekspozuar ndaj projekteve të reja entuziaste. Është një moment lavdie dhe harmonie, por pa rrezikuar. Keni disa plane që doni t’i vini në jetë, ky është momenti i duhur, prandaj mos i shtyni më shumë. Financat do jenë të mira.

Shigjetari

Do të keni planetët kundër dhe do ju krijojnë situata të vështira. Mundohuni të kërkoni një mbrojtje më të mirë, në mënyrë që t’ia dilni. Ana profesionale nuk mund t’iu garantojë ende atë që dëshironi. Energjia juaj sot nuk do ju ndihmojë të ecni përpara. Beqarët do kenë një ditë të mbushur me takime.

Bricjapi

Ankthi dhe tensioni do të dominojnë në jetën tuaj sentimentale. Gjatë kësaj të premte për shkak të ndikimit negativ të Hënës do ndiheni në provë. Planetët ju këshillojnë që të mos ekspozoheni tepër, pasi nuk është rasti. Shëndeti do jetë i mirë në përgjithësi. Kujdes me financat, bëni një menaxhim më të mirë të të ardhurave.

Ujori

Prania e Marsit në shenjën tuaj, do ju lodhë, ndaj do jeni gjithë kohës në kërkim të sigurisë dhe përforcimeve. Do të vlerësoni shoqërinë e miqve, e koha nuk do ju mjaftojë për të bërë gjithçka dëshironi. Këshillohet që të zgjeroni njohuritë tuaja dhe të nisni projekte të reja për të pasur një të premte të shkëlqyer.

Peshqit

This is not the time to rush and overdo it even though there may be things that are bothering you. In your profession, you will have moments of tension, you will be tested and you will make new assessments of situations. You need patience. A calm day appears in love and any change will depend on you.

Lajmet e fundit nga