LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Work and Love / How next week will be for the horoscope signs according to Paolo Fox

2023-03-05 11:21:00, Horoskopi CNA
Work and Love / How next week will be for the horoscope signs according to Paolo
Astrologer Paolo Fox

Aries

Feelings are regaining ground, thanks to the transit of Venus in your sign. While at work you will have to take advantage of new opportunities without underestimating them. Everything is about to get better.  

Taurus

Those who have a positive history will have no problem. Your mind will be occupied with a work problem and this will take away your feelings. In the meantime, there will be developments and collaborations. You will have to choose the best things to do and you should not postpone projects.

Gemini

Njohjet e reja do të jenë të rëndësishme. Do të keni dyshime rreth lidhjes suaj. Mund t'ju duhet të merrni vendime për punën dhe familjen gjatë javës. Sa i përket punës një tranzit i veçantë i Saturnit do të nisë nga e marta dhe mund të ketë vonesa në disa projekte.

Gaforrja

Durimi juaj do të ketë një kufi, ndaj shpresohet që të mos takoni njerëz armiqësor apo të papajtueshëm. Nga data 16 e në vazhdim situatat do të zbuten. Kurse për punën do të duhet të prisni mundëia të reja që pirtet të vijnë në muajin maj. Këtë javë gjithçka do të duket e ndërlikuar.

Luani

Afërdita e favorshme do ta bëjë pozitive këtë javë. Kush është vetëm do të jetë në gjendje të gjejë dashurinë. Nga ana tjetër me partnerin do të jetë e mundur të rregulloni çdo keqkuptim. Sa i përket punës do të duhet të nxitoni për të marrë një vendim të rëndësishëm profesional. Projektet e reja vijnë deri në maj. Menaxhoni në mënyrë të pavarur atë që dëshironi të bëni.

Virgjëresha

Shijoni dashurinë me më shumë pasion dhe më pak arsyetim. Çiftet janë në kërkim të një shtëpie. Lajm pozitiv për të rinjtë. Sektori profesional në evolucion. Do të rishikoni marrëveshjet. Mos bëni kompromis dhe kushtojini vëmendje ditëve të javës.

Peshorja

Një periudhë mjaft konfuze në dashuri. Zakonisht përbuzni për të mos zemëruar tjetrin, por gjithçka ka një kufi. Mes të enjtes dhe të premtes mund të reagoni fuqishëm. Duhet të përfitoni nga ato mundësi të reja që do të shfaqen së shpejti. Bëni kërkesa pa frikë.

Akrepi

Situatat sentimentale janë gati të qetësohen. Nga data 16 do të keni përballë Venusit. Ndërsa për punën planifikoni lajmet për të vazhduar përpara. Ju mund të merrni një përgjigje ose një propozim.

Shigjetari

Do t'i falni ata që ju kanë zemëruar. Nëse një raport ju ka zhgënjyer, mund të gjeni më mirë. Çiftet janë të favorizuar nga Jupiteri dhe Venusi, do të arrini të zyrtarizoni një lidhje. Në horizont ka bashkëpunime të reja sa i përket punës. Financat nuk do të jenë të mira për shkak të Merkurit në kundërshtim.

Bricjapi

Mërkuri i favorshëm do të ndihmojë ata që janë në kërkim të një dashurie të re. Historitë e konsumuara do të duhet të trajtohen me maturi. Kujdes nga njerëz të shenjës së Dashit ose Peshores. Ata që punojnë vetë do të duhet të përpiqen të lidhen me njerëzit e duhur.

Ujori

Do të ketë mundësi të vlefshme për të bërë njohje të reja, veçanërisht me një Dash ose një Binjak. Nëse një marrëdhënie është monotone ose e mërzitshme, atëherë kërkoni një zgjidhje. Në punë keni dëshira për ndryshim. Të rinjtë mund të mendojnë të shkojnë diku tjetër për të punuar. Mes të enjtes dhe të premtes do të bëni disa zgjedhje interesante dhe të dobishme.

Peshqit

The transit of Mercury will give you pleasant meetings. New emotions on the horizon for those who have just exited a certain story. Couples in crisis will be able to solve their problems. Within a few months, many situations will calm down in terms of work. What you have sown will bear great fruit in the near future. Do not be afraid of changes./ CNA.al

Lajmet e fundit nga