LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoscope of the day, Wednesday March 1, 2023/ Discover the surprises that await you for today

2023-03-01 06:59:00, Horoskopi CNA
Horoscope of the day, Wednesday March 1, 2023/ Discover the surprises that await
Illustrative photo

Aries

Today is the appropriate day for you lovers to finally solve once and for all the problems you had before. If you neglect things, the situation can become even more complicated. Singles will fall head over heels in love with a person you didn't like very much before. Financially, you will go through difficult moments, however, thanks to the help of relatives, you will succeed.

Taurus

Nëse doni që gjerat të ecin mirë në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite mundohuni ta respektoni tjetrin dhe ta lini atë të flasë lirisht. Me ndrydhje dhe kufizime për çdo gjë nuk keni për të vazhduar gjatë bashkë. Beqarët do kenë një dite goxha romantike dhe të mbushur me takime të veçanta. Në planin financiar, do jetë Mërkuri ai që do ju mbështesë fort.

Binjakët

Ditë e mbushur me momente të lumtura ka për të qenë kjo e sotmja për të dashuruarit. Problemet e së shkuarës do i harroni njëherë e përgjithmonë. Beqaret nuk do ndihen ende gati për ta ndryshuar statusin e tyre, sepse edhe ashtu si janë do përjetojnë momente fantastike. Miqtë nuk do i lënë vetëm asnjë moment. Financat do jenë të favorizuara dhe mund të bëni edhe disa investime.

Gaforrja

Në mëngjes do i rregulloni disa probleme të vogla që keni pasur me partnerin tuaj, por sërish pasdite do fillojnë tronditjet. Beqarët do kenë pafund takime dhe me siguri që do mund të fillojnë edhe lidhje te qëndrueshme. Gjithsesi mirë është që për gjithçka të mendohen dy herë para se të hedhin hapa. Buxheti do jetë i paqëndrueshëm kështu që shmangni shpenzimet e tepruara.

Luani

Ditë përgjithësisht pozitive ka për të qenë kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje. Në çdo moment do ndiheni për mrekulli pranë partnerit dhe emocionet do shumëfishohen. Beqaret për fat te keq do vazhdojnë të kenë një ditë të mërzitshme dhe pa takime emocionuese. Në planin financiar, situata ka për të qenë e jashtëzakonshme dhe e gjithë kjo falë një projekti të madh të përfunduar me sukses.

Virgjëresha

Nëse nuk doni të keni probleme serioze në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite, mundohuni të respektoni dhe të pranoni çdo mendim të tjetrit. Keni për ta parë që mbrëmja do jetë më dinamike nëse veproni kështu. Beqaret do kënaqen pafund nga ftesat që do iu bëhen dhe me dikë do pranojnë të hedhin edhe hapa me tej. Financat do kenë disa probleme të vogla, por pa pasoja.

Peshorja

Nuk do keni asgjë për çfarë të qaheni sot ju të dashuruarit, sepse yjet do ju mbështesin fort dhe do iu bëjnë të hidhni hapat e duhura. Beqarët do bëjnë mire të mos nxitohen për asgjë, sepse nëse hedhin hapa të gabuara e gjithë jeta do ju shkojë keq. Yjet për fat te mirë do iu ofrojnë mundësi të shkëlqyera dhe gjendja ka për t’u përmirësuar tej mase. Mund të bëni edhe investime.

Akrepi

Do jeni tej mase tolerant dhe të kuptueshëm me partnerin tuaj gjatë kësaj dite. Marrëdhënia juaj do jetë aq e bukur dhe e ngrohtë saqë të gjithë do duan t’iu kopjojnë. Beqarët ka mundësi të marrin vendime radikale pa u menduar gjatë dhe ky mund të jetë një gabim. Buxhetin mbajeni në gjendjen që e keni dhe mos kërkoni me ngulm e me çdo mënyrë përmirësime.

Shigjetari

Të dashuruarit yjet do i kenë gjatë gjithë kohës pranë sot dhe ato do ju ndihmojnë te arrini çdo gjë që dëshironi. Qetësia, harmonia dhe emocionet do jenë fjalët që do e përshkruajnë më mirë këtë ditë. Beqarët edhe sikur të duan nuk do ju qëndrojnë dot indiferentë disa personave. Priten surpriza për ta. Me financat do dini si të silleni gjithmonë dhe nuk do keni asnjë tronditje.

Bricjapi

Ditë e qetë do jetë kjo e sotmja për të dashuruarit. Do jeni shumë më të logjikshëm dhe do arrini të vendosni pikat mbi “i” për gjithçka që keni kaluar. Beqarët do kenë disa takime interesante, por njëherë për njëherë do preferojnë të presin para se të hedhin hapa te mëdha. Financat kanë për të qenë goxha teë mira, kështu që mund t’i lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim më tepër për gjëra të domosdoshme.

Ujori

Për ju do ndryshojnë shume gjëra sot dhe gjithçka do varet nga sjellja që keni pasur së fundmi me partnerin. Nëse nuk jeni treguar të matur me fjalët dhe gjestet, do keni tronditje. Beqarët do i kenë idetë shumë më të qarta dhe do pranojnë të dalin me disa persona. Në planin financiar do duhet më shumë maturi se kurrë ndonjëherë më parë, sepse po filluan problemet, vështirë se gjendja mund te rregullohet shpejt.

Peshqit

Today is supposed to be a day protected by the stars for those who are in a relationship. You won't argue about anything with your partner, and on the other hand, you can ask for forgiveness for mistakes made in the past. Singles will not feel ready to take the plunge and will prefer to be completely alone. In the financial plan, you have to manage with less, because even today there will be no improvements./ CNA.al

Lajmet e fundit nga