LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoscope for today, March 4, 2023

2023-03-04 08:00:00, Horoskopi CNA

Horoscope for today, March 4, 2023

Aries

If there is an imbalance in your relationship with someone close to you, it is important to take a stand now. Make sure you speak your mind with conviction. You are the air that feeds the fire, so be careful how you direct your energy.

Taurus

There may be great friction in your world today as stubborn minds come into conflict with each other aggressively. Be careful how you treat others because feelings are likely to get hurt if you are insensitive.

Gemini

Gjërat duhet të shkojnë mirë për ju sot. Do të zbuloni se sa më shumë të shkëlqeni, aq më shumë prosperitet do të vijë në rrugën tuaj. Gjërat duhet të rrjedhin pa probleme dhe mendja juaj do të jetë e qartë dhe e fortë.

Gaforrja

Mund t’ju duhet të bëni disa rregullime mendore në mënyrë që të arrini të njëjtën gjatësi vale si njerëzit e tjerë sot. Mos i merrni gjërat shumë seriozisht dhe mos mendoni se keni nevojë të kuptoni çdo detaj që shfaqet. Disa gjëra janë më mirë të lihen të panjohura.

Luani

Sigurohuni që jeni gati për të përballuar zjarrin, sepse ai do të vijë drejt jush. Egot janë të mëdha dhe të gjithë do të kenë një mendim për gjithçka. Tensioni mund të rritet, por kjo nuk do të thotë që ju duhet të tërhiqeni nga pozicioni juaj.

Virgjeresha

Ngjarjet e ditës mund t’ju bëjnë të ndiheni pak konfuzë dhe të hutuar. Ndoshta po ndiheni sikur nuk po merrni vëmendjen që mendoni se meritoni. Ju mund të pyesni veten pse e vetmja gjë që dëshironi më shumë mund të jetë ajo që nuk mund ta keni. Lëreni dritën tuaj të brendshme të shkëlqejë me shkëlqim.

Peshorja

Kjo është një ditë e mrekullueshme për ju. Do të zbuloni se mendja dhe dëshira juaj për veprim janë në të njëjtën faqe. Zjarri brenda jush është i nxehtë. Përdoreni këtë nxitje të brendshme agresive për të trajtuar projekte që kërkojnë guxim, forcë dhe dhunti.

Akrepi

Mos ngurroni të jeni pak më egoist se zakonisht. Kujdesuni për ëndrrat dhe ambiciet tuaja dhe lëreni zërin tuaj të dëgjohet nga turma. Mos u çuditni nëse përballeni me kundërshtime, por mos e merrni këtë si shenjë se duhet të tërhiqeni. Ngrihuni për nevojat tuaja!

Shigjetari

Do të zbuloni se mund ta rrisni shumë rrethin tuaj të ndikimit për sa kohë që jeni të gatshëm të merrni një rrezik vendimtar në mënyrën se si i qaseni çdo situate. Jini të guximshëm dhe të drejtpërdrejtë në veprimet tuaja.

Bricjapi

Mund ta keni të nevojshme t’i jepni vetes pak vetë-shërim. Njerëz të tjerë mund të duan vëmendjen tuaj, duke kërkuar këshilla dhe ndihmë me historitë e tyre, kur në realitet ju keni çështjet tuaja për t’u kujdesur. Sigurohuni që të kujdeseni për nevojat tuaja.

Ujori

Kjo është një ditë e mrekullueshme për ju. Ju mund të arrini shumë kur e vendosni mendjen tuaj në lëvizje. Brenda jush ka një instinkt të fortë luftarak që është ndezur dhe gati për të luftuar. Jini të fortë dhe mbani mend se mënyra më e mirë për të udhëhequr njerëzit është të ecni pas tyre.

Peshqit

Don't try to hide the truth. Your tendency is to bend the facts to protect yourself and others. Be sure to find out all the facts at this point. Honesty is a major theme for you.

Lajmet e fundit nga