LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Grindje mes çifteve dhe surpriza në punë/ Horoskopi i ditës, sipas Paolo Fox

2023-03-06 06:56:00, Horoskopi CNA
Grindje mes çifteve dhe surpriza në punë/ Horoskopi i
Foto ilustruese

Dashi

Në këtë ditë do të ndaloni të gjitha format e ankthit për t'i lënë vend pozitivitetit dhe të papriturës. Ju jeni të mbushur me dëshirën për të dashuruar dhe duhet të përfitoni nga ndikimi i mirë i yjeve. Në punë, mos kini frikë të kërkoni një rritje page.

Demi

Më në fund fillon një periudhë shumë pozitive në jetën tuaj ku ndiheni sërish të fortë. Lëreni veten të dashuroheni dhe në punë do të jeni plot me gjëra për të bërë, por mezi prisnit pak adrenalinë.

Binjakët

Në këtë ditë ju jeni të mbrojtur nga yjet, kështu që lëreni veten të dashuroheni dhe vazhdoni të punoni shumë. Kjo është një javë që mund të ofrojë shumë, por duhet të bëhen zgjedhje.

Gaforrja

Kjo javë e re e marsit fillon me këmbën e djathtë. Beqarët që mund të bëjnë takime interesante dhe në punë mos u shqetësoni sepse i keni të gjitha kredencialet për t'ia dalë mbanë.

Luani

Java fillon me pak kaos dhe shumë gjëra për të bërë, por mos u shqetëso, do të mund të përfundoni gjithçka pavarësisht disa pengesave të vogla. Nga nesër do të keni ndikimin e mirë të hënës.

Virgjëresha

Bëhuni gati për një javë mjaft të ngarkuar. Në dashuri ka gjëra për të zgjidhur dhe në punë do të duhet të tregoni pak durim.

Peshorja

Në këtë javë të re të marsit ka shumë entuziazëm dhe dëshirë për të bërë sa më shumë gjëra. Shijojeni këtë moment fuqie edhe nëse jeni në një lidhje përgatituni për ndonjë grindje.

Akrepi

Kjo e hënë ju sheh shumë të zënë në punë dhe gjithashtu mjaft nervozë. Mundohuni të jeni të durueshëm dhe të mos tërhiqeni nga impulsiviteti.

Shigjetari

Duhet t'i kushtoni pak më shumë vëmendje partnerit që keni lënë pas dore së fundmi. Në punë ka shumë angazhime por edhe kënaqësi.

Bricjapi

Në dashuri dëshironi shumë të largoheni dhe të vendosni themelet për të ardhmen, por do t'ju duhet të merreni edhe me vullnetin e partnerit tuaj dhe nëse një lidhje ka mbaruar, mos u përpiqni ta zvarritni atë me çdo kusht. Në punë ju duhet ende pak durim përpara pikës së kthesës.

Ujori

Kjo javë e re fillon me pak emocione, por mos e humbisni durimin as në dashuri dhe as në punë. Më mirë të ruani qetësinë dhe të jeni të durueshëm.

Peshqit

Në dashuri nëse ka diçka që ju mungon, bisedoni për këtë me partnerin tuaj. Në punë fillon një fazë e re suksesi dhe përpiqeni të kujdeseni pak më shumë për kontaktet tuaja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga