LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas rënies së madhe fillon rritja/ Kursi i këmbimit, 8 dhjetor 2023 

8 Dhjetor 2023, 07:01, Ekonomi CNA
Pas rënies së madhe fillon rritja/ Kursi i këmbimit, 8 dhjetor
Foto ilustruese

Sot më 8 dhjetor 2023, dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95 lekë.

Euro blihet me 101.4 lekë dhe shitet 102.3 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 107 lekë, ndërsa në shitje me 108 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 118 lekë dhe shitet me 119 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 68.8 lekë dhe në shitje me 70.2 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ CNA

Pas rënies së madhe fillon rritja/ Kursi i këmbimit, 8 dhjetor

Lajmet e fundit nga