LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 25 mars 2024

25 Mars 2024, 07:13, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 25
Foto ilustruese

Sot, më 25 mars 2024, në tregun valutor dollari amerikan blihet me 94.5 lekë dhe shitet 95.4 lekë.

Euro sot blihet me 102.6 lekë, ndërsa në shitje me 103.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 119.2 lekë dhe shitet me 120.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 105.4 lekë, në shitje me 106.3 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 69.5 lekë dhe në shitje me 70.8 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./ CNA

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 25

Lajmet e fundit nga