LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Protestuesit nisin marshimin/ Pankarta me mesazhe pro BE-së

6 Dhjetor 2022, 11:58, Aktualitet CNA

Protestuesit nisin marshimin/ Pankarta me mesazhe pro BE-së

Protestuesit kanë nisur marshimin. Nën tingujt e muzikës dhe me pankarta në duar ata i janë drejtuar bulevardit “Dëshmorët e Kombit”.

Pankartat dhe banderolat përmbajnë mesazhe pro Bashkimit Europian, pasi liderët e Europës sot kanë zbritur në Tiranë.

“Europe, throw us a life vest!”, shkruhet në një prej pankartave që mbahet nga protestuesit./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga