LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Tirana po zien”/ Berisha mbërrin në selinë blu

6 Dhjetor 2022, 10:53, Aktualitet CNA
“Tirana po zien”/ Berisha mbërrin në selinë blu
Foto ilustruese

Kreu i PD-së, Sali Berisha, ka mbërritur në selinë blu. Kreu i demokratëve është shprehur se Tirana po zien dhe është e tëra në shesh.  

Pak para mbërritjes në seli, Berisha bëri një reagim në lidhje me protestën.

Ai paralajmëroi se sot do të ketë ‘uragan të paparë’ në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”./ CNA.al

Lajmet e fundit nga