LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Irfan Hysenbelliu e pranon: Kam takuar McGonigal për punën e vizës amerikane

22 Mars 2023, 12:30, Aktualitet CNA

Irfan Hysenbelliu e pranon: Kam takuar McGonigal për punën e

Pronari i disa mediave dhe bizneseve, Irfan Hysenbelliu e ka pranuar se ka takuar ish-agjentin e FBI, të akuzuar për korrupsion dhe ryfshet, Charles McGonigal.

Gjatë një prononcimi në mediat e tij, Hysenbelliu ka thënë që ka pirë kafe me të për punën e vizës amerikane dhe McGonigal i ka ofruar ndihmë me avokat.

“Edhe ai i FBI-së (McGonigal) , e ka prurë edhe tek unë, është takuar me mua. Kam pirë një kafe për punën e vizës edhe më tha mund të të ndihmoj me avokat i kam thënë jo. Nuk marr vizë amerikane me pagesë i thashë. Po e meritova do ta marr”, ka thënë ndër të tjera Hysenbelliu./ CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga