LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjergj Luca hap dyert e shtëpisë së re të Rozafës/ “Mbajeni mend këtë markë, do të bëhemi lider në Europë”

16 Qershor 2023, 09:45, Aktualitet CNA
Gjergj Luca hap dyert e shtëpisë së re të Rozafës/
Biznesmeni dhe sipërmarrësi i njohur Gjergj Luca

Biznesmeni dhe sipërmarrësi i njohur, Gjergj Luca, ka hapur dyert e shtëpisë më të re të Rozafës, "Rozafa Tuna House", për të mirëpritur të gjithë qytetarët.

I zoti i shtëpisë, biznesmeni Luca, siguron se brenda tri viteve do të transformohet në markën shqiptare më të suksesshme të prodhimeve ushqimore detare.

Gjergj Luca hap dyert e shtëpisë së re të Rozafës/

Gjithashtu zbulon synimin për ta kthyer këtë markë lider në Europë dhe për të sunduar tregun.

Ai bën me dije se po testohen produktet e para dhe pas këtij rrugëtimi të ri qëndron një ushtri e tërë e përkushtuar për ta bërë emrin e markës të mbahet mend nga të gjithë dhe të pushtojë Europën.

“Fillon rrugëtimi ynë më i ri. Nga sot shtëpia e peshkut 'ton' të Rozafës hap dyert për t'u transformuar këto tri vitet e ardhshme në markën shqiptare më të suksesshme të prodhimeve ushqimore detare. Miq, mbajeni mend këtë datë, mbajeni mend këtë markë! Kjo katenë ne mendojmë që brenda tri vjetëve do të bëhemi lider në Europë.  Sot po bëjmë testet e para. Ky numër i pafund janë ushtarët tanë për të pushtuar Europën. Vetëm përpara miq drejt Europës”, ka thënë biznesmeni./CNA.al

Lajmet e fundit nga