LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gazetarët flasin me gjuhën e Berishës/ I thonë SPAK-ut, "SKAP"

26 Tetor 2023, 21:48, Aktualitet CNA

Gazetarët flasin me gjuhën e Berishës/ I thonë SPAK-ut,

Ish kryeministri Sali Berisha në daljet e tij publike apo në akuzat që ngre ndaj Prokurorisë së Posaçme shpesh i drejtohet me emrin “SKAP”.

Sonte në Opinion teksa diskutohet për akuzat ndaj tij dhe dhëndrit të tij Jamarbër Malltezi, Berisha ka drejtuar gishtin nga SPAK duke thënë se gënjen.

Në rrjedhën e diskutimeve, Robert Rakipllari ndërsa ndërhyri për të bërë një koment iu drejtua SPAK me “SKAP”./ CNA

 

Lajmet e fundit nga