LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Bolino njësoj në krah të Ramës/ Kthen kokën nga e kthen kryeministri

25 Janar 2023, 14:53, Aktualitet CNA

Foto-Bolino njësoj në krah të Ramës/ Kthen kokën nga e

Carlo Bolino, italiani i shqiptarizuar, nuk ndryshon kur bëhet fjalë për kryeministrin Edi Rama.

Koha ndryshon, por jo qëndrimi i tij.

Vitet kalojnë ai shfaqet po njësoj në krah të djathtë të kryeministrit Edi Rama.

Kthen kokën nga e kthen Rama. Qesh kur qesh Rama.

Herë shfaqet duke bërë edhe analistin dhe këshilltarin e kryeministrit Edi Rama, me anë të shkrimeve në median e tij, por qëndrimin nuk e ndryshon.

Jo vetëm në shkrime, por edhe në foto shfaqet i njëjtë ndër vite.

Në fotot e mëposhtme vihet re se Bolino pozon po në të njëjtin krah me kryeministrin Rama./CNA.al

Foto-Bolino njësoj në krah të Ramës/ Kthen kokën nga e

Foto-Bolino njësoj në krah të Ramës/ Kthen kokën nga e

Lajmet e fundit nga