LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lidhjet Neza, Duçka, Rama/ Paralajmërimi i Berishës: Do të ketë gjëra të jashtëzakonshme

25 Janar 2023, 11:51, Aktualitet CNA
Lidhjet Neza, Duçka, Rama/ Paralajmërimi i Berishës: Do të
Kreytari i PD, Sali Berisha

Kryetari i PD-së, Sali Berisha, ka hedhur poshtë akuzat e socialistëve për njohje me Agron Nezën.

Në një deklaratë për mediat, Berisha është shprehur se nuk ka asnjë lidhje me të.

"Unë ia dhashë Agron Nezën për shërbime. E para nuk kam asnjë lidhje kushërirllëku me të. Nuk kam asnjë lidhje me të", tha Berisha. 

Ndër të tjera ka folur edhe për Dorian Duçkën, duke deklaruar se ai lidh Sinaloan me kryeministrin Edi Rama.

Berisha paralajmëron se në vijim do të ketë gjëra të jashtëzakonshme dhe këto që janë deklaruar deri më tani janë vetëm maja e ajsbergut.

"Shqipëria ka paguar shefin e inteligjencës të organizatës më të fuqishëm në botë.

Dini gjëra për Duçkën apo jo?

Duçka lidh Ramën me Sinaloan e Meksikës.

Do të ketë gjëra të jashtëzakonshme. Këto që lexoni janë thellësisht të redaktuara. Këta janë vetëm maja e ajsbergut.

Duçka është me pasaportë qeveritare me e-mail qeveritar qarkullon.

Rama është një përgjegjësi e madhe është krijesë e Geroge Soros. E denoncoj para botës këtë rast se është krijesë e tij", ka deklaruar Berisha./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga