LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

CNA HD, tani në transmetim/ Ftesë për t'u bërë pjesë e risisë në tregun mediatik

26 Janar 2023, 18:48, Aktualitet CNA

CNA HD, tani në transmetim/ Ftesë për t'u bërë

Agjencia e lajmeve City News Albania nxjerr sinjalin, i licencuar si televizion me tematikë informative ekskluzive, nga data 24 janar në transmetim në platformën tokësore të "Klan", në aplikacionin "Klani Im" dhe në platformën TIBO.

CNA HD ka filluar transmetimet me orë të plota në prova teknike, informacione nga aktualiteti, kronika të ngjarjeve të ditës dhe disa dhjetëra mijëra dokumentarë informativë nga bota, kultura dhe teknologjia.

CNA HD, tani në transmetim/ Ftesë për t'u bërë

CNA HD do të jetë një televizion informativ që do të sjellë këndvështrimin, tashmë shumë të ndjekur, ofruar nga website CNA.al.

CNA HD, tani në transmetim/ Ftesë për t'u bërë

Informacione jo thjesht dhe vetëm të minutës së fundit, por edhe një këndvështrim ndryshe i politikës dhe aktualitetit, edicione investigative, editorial, leximi i lajmit pa censurë dhe raportime nga fenomenet e përditshme sociale, deri te denoncimet e qytetarëve.

CNA HD, tani në transmetim/ Ftesë për t'u bërë

Për t’ju bashkuar kësaj risie në tregun mediatik vendas, CNA.al dhe CNA HD, ju ftojnë të bëheni pjesë e skuadrës informative më energjike dhe të vërtetë në media.

Për t’iu bashkëngjitur stafit tonë, po ju njohim me pozicionet e vendeve të punës dhe kriteret.

Gazetar/e

– Eksperiencë në gazetarinë e shkruar dhe televizive

– Fleksibilitet, angazhim, shpejtësi dhe bashkëpunim në grup

Redaktor

- Përgjegjës për koordinimin e gazetarëve

- Përgjegjës për redaktimin e lajmeve

Grafist

Montazhier

Aplikimet mund t’i dërgoni në adresat e email-it:

[email protected][email protected] dhe në "WhatsApp" në numrin e telefonit: 0689009999/ CNA.al

Lajmet e fundit nga