LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Tërmet i fortë në juglindje të Shqipërisë

23 Mars 2023, 02:49, Aktualitet CNA
Tërmet i fortë në juglindje të Shqipërisë
Foto ilustruese

Një tërmet i magnitudës 4.8 ballë i shkallës rihter ka goditur juglindjen e Shqipërisë, rreth orës 02.52 minuta. 

Ende nuk ka informacion në lidhje me dëme të mundshme materiale. 

Në përditësim:

Dy lëkundje të tjera 3.7 dhe 3.6 ballë.

Tërmet i fortë në juglindje të Shqipërisë

Lajmet e fundit nga