LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Berisha mbërrin në Lezhë/ Dhjetëra demokratë e presin me brohoritje

15 Maj 2022, 15:05, Politikë CNA

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mbërritur në qytetin e Lezhës ku do të zhvillojë edhe një takim me demokratët e këtij qyteti, në kuadër të fushatës për zgjedhjet e 22 majit.

Berisha është pritur nga dhjetëra demokratë, të cilët mes brohoritjeve, i kanë dhënë mbështetjen e tyre ish-kryeministrit.

Edhe në këtë takim, Berisha shoqërohej nga të rinj të diplomuar dhe deputetja e PD-së, Elda Hoti./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga