LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Unaza e Madhe e Tiranës/ Rama: Ja kur do bëhet e aksesueshme pjesa e ish-sheshit “Shqiponja”

14 Shkurt 2022, 16:47, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka bërë me dije se brenda pranverës do të hapet pjesa e Unazës së Madhe të Tiranës, tek ish sheshi Shqiponja.

Në një postim në rrjtin social Facebook, Rama shkruan se në këtë aks rrugor aktualisht po punohet dhe për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave.

?Unaza e Madhe e Tiranës

Brenda pranverës bëhet plotësisht e aksesueshme edhe pjesa e ish-sheshit ?Shqiponja?

Po punohet edhe për ndërtimin e trotuareve dhe të korsive të biçikletave?, shkruan Rama./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga