Deklarata e fortë e Metës: Një drogaxhi porositi gazetarët të më pyesnin për 21 janarin në Korçë

26 Janar 2022, 22:10, Politikë CNA
Deklarata e fortë e Metës: Një drogaxhi porositi gazetarët

Presidenti Ilir Meta ka deklaruar në emisionin ?Now? me moderatoren Erla Mëhilli se gjatë vizitës së tij në Korçë, një drogaxhi kishte urdhëruar gazetarët ta pyesnin për 21 Janarin.

?Se ishte dhe një drogaxhi atje në Korçë që urdhëronte e dërgonte pyetje ?Pyesni Ilir Metën? për 21 janarin thoshte. Gjoja miku im ai. Nejse, që të mos përmendim emra?, tha Meta./ CNA.al

Lajmet e fundit nga