“Me njerëz të lirë që nuk i mban peng askush”/ Demokratët e Elbasanit në mbështetje të Berishës

22 Janar 2022, 18:47, Politikë CNA
“Me njerëz të lirë që nuk i mban peng askush”/

Me qindra demokratë të qytetit të Elbasanit kanë dalë në mbështetje të ish kryeministrit Sali Berisha.

Anëtarët e Komisionit të Rithemelimit Albana Vokshi e Flamur Noka, së bashku me deputetin Luçiano Boçi kanë zhvilluar një takim me intelektualë e kontributorë të PD ndër vite për të diskutuar krizën në të cilën ndodhet selia blu.

Përmes një postimi, Noka ka ndarë disa foto nga takimi, në të cilin shkruan se njerëzit e lirë nuk i pengon dot askush.

?Komisioni i Përkohshëm i Rithemelimit të PD me demokrate dhe demokrat të qytetit Elbasanit, me themelues, me intelektuale, me kontributorë ndër vite, me qëndrestarë. Me njerëz të lirë  që si mban dot peng askush.

Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë

Me Sali Berishën?, shkruan Noka./E.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga