Ish e dashura e Dj Dagz hyn në Big Brother Vip?/ Zbulohet e vërteta

5 Janar 2022, 14:05, Lifestyle CNA
Ish e dashura e Dj Dagz hyn në Big Brother Vip?/ Zbulohet e vërteta

Shtëpisë së famshme të Big Brother Vip i janë bashkuar 5 konkurentë të rinj. Njëra prej tyre është moderatorja dhe gazetarja Egzona Rafuna, e cila një ditë më parë u përfol në mediat rozë si ish e dashura e Dj Dagzit.

Deklarata e ish konkurentes së Big Brother Vip, Fiorentina Halili, e cila në një dalje televizive u shpreh : ?Se mos i fusni DJ Dagzit atë ishin e vet se gazetare ka qenë nga Kosova?, u bë shkas e pretendimeve që më pas qarkulluan në media.

Por shumë shpejt janë hedhur poshtë këto zëra, pasi para hyrjes në shtëpi të Dj Dagz u publikuan fotot me ish të dashurën e tij, gazetaren, Ariana Berisha.

Dj Dagz dhe Ariana kishin një lidhje të gjatë dashurie e cila ka përfunduar para hyrjes së DAGZ në shtëpinë e Big Brother Vip./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga