LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Sot u korite!”/ Berisha s’ia fal Bashës: As me 10 jetë s’bëhesh burrë

13 Dhjetor 2021, 17:55, Politikë CNA

Lideri historik i demokratëve, ish kryeministri Sali Berisha, i është përgjigjur kryetarit të shkarkuar Basha pas akuzave që bëri ndaj tij në konferencën për mediat.

Basha e quajti Berishën si ish-komunist, dështak dhe burracak, ndërkohë që në reagimin e tij Berisha shkruan se besprerit i duhen 10 jetë për t?u bërë burrë.

 ?Burri ka vertet 1 jetë me u korit por besprerit nuk i dalin as 10 jetë të bëhet burrë!?, shkruan Berisha./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga