LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fantazia e shfrenuar e Lulzim Bashës/“Të gjithë demokratët po presin Kuvendin tim”

13 Dhjetor 2021, 16:16, Politikë CNA

Lulzim Basha  ka deklaruar se të gjithë demokratët po presin Kuvendin e thirrur prej tij me 18 Dhjetor.

“Të gjithë demokratët po presin që Kuvendi t’i japë një përgjigje të shkuarës dhe shoqërisë për të nesërmen.

Ne e dimë dhe e njohim rrugën në të cilën do të drejtojmë këtë vend, këtë popull, këtë shoqëri, për të çarë pengesat, do ta bëjmë këtë me të gjithë shqiptarët e ndershëm!

Do të jetë Kuvend demokratësh dhe demokratik.

Ajo që panë shqiptarët, është pamja e një humbësi që mundohet të shfaqet si fitimtar?, ka thënë Basha./E.S-CNA.al

Lajmet e fundit nga