LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Berisha marrëveshje me Bashën?/ Flet ish kryeministri

13 Dhjetor 2021, 14:54, Politikë CNA
Berisha marrëveshje me Bashën?/ Flet ish kryeministri

Lideri historik i PD, Sali Berisha në një deklaratë për mediat, ka theksuar se Kuvendi Kombëtar i PD, ishte një proces dhe jo përçarje.

I pyetur nëse do të ketë një marrëveshje me Lulzim Bashën, Berisha është shprehur se, Basha duhet të njohë vendimet e kuvendit dhe vetëm kaq.

?Ky ishte një proces, jo përçarje. Sepse siç e patë ju PD përfundoi në opozitë fasadë, e cila nuk i shërbente më vendit.

Zoti Basha duhet të njohë vendimet e Kuvendit edhe kaq. Nuk e përjashton njeri?, tha Berisha./ A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga