Video-Blindohet Tirana/ Forcat speciale dhe makina policie rrethojnë Bashën

11 Dhjetor 2021, 13:44, Aktualitet CNA
Video-Blindohet Tirana/ Forcat speciale dhe makina policie rrethojnë

Demokratët po mbajnë sot Kuvendit për rithemelimin e Partisë Demokratike.

Gjithçka po shkon e qetë, sipas procedurave dhe rregullave të PD, ndërkohë në rrugët e Tiranës po shikohet një lëvizje e madhe e Policisë.

Qindra policë, forca speciale dhe makina të blinduara kanë vërshuar rrugët e Tiranës dhe pranë selisë së Partisë Demokratike.

Lulzim Basha është rrethuar nga forcat e Policisë, ndërkohë që makinat e blinduar dhe forcat special, kanë zaptuar edhe oborrin e Kuvendit./CNA.al

Lajmet e fundit nga