LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i rëndë në Kavajë/ Ndërron jetë 66 vjeçari

7 Dhjetor 2021, 09:13, Kronika CNA
Aksident i rëndë në Kavajë/ Ndërron jetë 66

Një 66 vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti të rëndë në Kavajë.

Sipas uniformave blu, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, mjeti me drejtues shtetasin R. H., ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin S. G., 66 vjeç, ku ky i fundit ka ndërruar jetë në vendngjarje.

?Më datë 07.12.2021, rreth orës 09:40, në autostradë, në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”, mjeti me drejtues shtetasin R. H., ka aksidentuar motomjetin me drejtues shtetasin S. G., 66 vjeç.

Si pasojë e aksidentit, shtetasi S. G., ka humbur jetën në vendngjarje.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit?, shkruhet në njoftimin e policisë./S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga