LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë/ Gjendet një grua e mbytur në lumin Osum

7 Dhjetor 2021, 08:47, Kronika CNA
E rëndë/ Gjendet një grua e mbytur në lumin Osum

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme.

Mësohet se një grua rreth moshës  60 vjeçare është gjetur e pajetë në lumin Osum në Berat.

Ende nuk dihen rrethanat e kësaj ngjarje. Policia po punon për të zbuluar shkaqet e saj.

Rreth orës 09:00, në lumin Osum është gjetur e mbytur një shtetase e paidentifikuar, rreth 70 vjeçe.

Shërbimet e policisë së bashku me shërbimet e zjarrëfikses kanë nxjerr trupin e pa jetë nga lumi.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e viktimës“, shkruhet në njftimin e policisë. /S.K-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga