LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksidentoi 18 vjeçaren/ Prangoset shoferi që e la të përgjakur në rrugë

7 Dhjetor 2021, 08:15, Kronika CNA
Aksidentoi 18 vjeçaren/ Prangoset shoferi që e la të

Një 16 vjeçare është aksidentuar nga një makinë  ndërkohë që po kalonte në vijat e bardha në Kamëz.

Shoferi, shtetasi, Kadusi Kastrati, i cili e aksidentoi, menjëherë pas ngjarjes është larguar nga vendngjarja.

Vajza u transportua në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Falë kamerave në vendngjarje Kadusi Kastrati ra në prangat e policisë pas disa orësh./ S.K-CNA.al

Lajmet e fundit nga