LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket një 16-vjeçare në Tiranë

6 Dhjetor 2021, 16:44, Kronika CNA
Zhduket një 16-vjeçare në Tiranë

Një 16-vjeçare është denoncuar e humbur nga nëna e saj.

Sipas denoncimit e mitura me inicialet B. Xh., 16 vjeçe është larguar nga banesa dy ditë më parë dhe nuk është ktyer më.

?Më datë 04.12.2021, shtetasja A. R., 32 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa e saj, vajza e mitur, shtetasja B. Xh., 16 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj?, thuhet në njoftimin e policisë së Tiranës.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga