LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplas motorin në Thumanë/ Lëndohet drejtuesi

5 Dhjetor 2021, 16:28, Kronika CNA
Makina përplas motorin në Thumanë/ Lëndohet drejtuesi

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Tapizë- Thumanë.

Mësohet se një automjet ka përplasur një motomjet, dhe për pasojë drejtuesi ka mbetur i lënduar.

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 05.12.2021., rreth orës 17:00, në aksin rrugor Tapizë- Thumanë, një automjet me drejtues shtetasin G. T., ka përplasur motomjetin me drejtues shtetasin R. T., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga