LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vrasja e ish-deputetit/ Gjykata jep vendimin për dy të arrestuarit

4 Dhjetor 2021, 14:06, Kronika CNA
Vrasja e ish-deputetit/ Gjykata jep vendimin për dy të arrestuarit

Dy të arrestuarit, si të dyshuar për vrasjen e ish-deputetit Pashko Ujka, janë lënë në burg.

Gjykata e Shkodrës vendosi sot masën e sigurisë, ?arrest me burg? për Kristjan Kelmendi dhe Marjan Kola.

Kujtojmë këtu se vrasja e ish-deputetit ndodhi të hënën, shumë pranë banesës së tij.

Ai u qëllua me një plumb të vetëm prapa shpine, por që rezultoi fatal për të, pasi i preku organet jetësore./CNA.al

Lajmet e fundit nga