LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Korçë, makina del nga rruga/ Plagosen shoferi dhe pasagjeri

5 Dhjetor 2021, 08:49, Kronika CNA
Korçë, makina del nga rruga/ Plagosen shoferi dhe pasagjeri

Në rrugën e Malit Moravë, Korçë shteatsi F.K, 36 vjeçar ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar shtetasi Dh.G, i cili ishte pasagjer në mjet.

Të dy personat ndodhen në Spitalin e Korçës ku dhe po marrin kujdesin e duhur.

?Më datë 05.12.2021, rreth orës 04:00, në rrugën e Malit Moravë, Korçë, shtetasi F. K., rreth 36 vjeç, banues në Korçë, duke drejtuar mjetin tip “Audi”, dyshohet se ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë, është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe shtetasi Dh. G., rreth 32 vjeç, banues në Korçë, pasagjer në mjet, të cilët ndodhen në Spitalin e Korçës, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga