LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

'Nga 114 delegatë, firmosën 104'/ Malltezit i fshijnë postimin ‘sufllaqexhinjtë’ e Lulit

19 Nëntor 2021, 21:18, Aktualitet CNA
'Nga 114 delegatë, firmosën 104'/ Malltezit i

Anëtari i Këshillit Kombëtar të PD, Jamarbër Malltezi, ka bërë një postim në rrjetet sociale ku ironizonte atë që ka ndodhur te Dega nr.4 e PD në Tiranë, ku nga 114 anëtarë, 104 prej tyre kanë firmosur për mbledhjen e Kuvendit Kombëtar në datën 11 dhjetor.

Mirëpo postimi është raportuar më vonë, sipas Malltezit nga ata që ai i quan sufllaqexhinjtë e Lulzim Bashës dhe Endri Hasës.

?Hahahahahahaha Lajm i papare! Me heret nxorra nje postim qe modeli Basha qe kercenon se do perjashtoje nga PD delegatet qe do mblidhen me 11 Dhjetor ishte i ngjashem me ate qe kur mori vesh se kishin firmos 104 nga 114 delegate qe ka dega e PD i fshiu te gjithe vec 5 vetave [?] Pa u bere 1 ore nga postimi me mbi 300 like, sufllaqexhinjte e Lulit/Hases e raportuan si postim qe shfaqen te dhena personale dhe nuk duhej postuar!!! Imagjino qe keta qe bllokojne postimin ne Facebook kerkojne te nxjerrin formulare dhe numrat personale te delegateve [?] Kete qe denon ligji [?]?/CNA.al

Lajmet e fundit nga