LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Keni goditur pluralizmin”/ Berisha akuza dyshes Rama-Basha

19 Nëntor 2021, 12:33, Politikë CNA
“Keni goditur pluralizmin”/ Berisha akuza dyshes Rama-Basha

Lideri historik, Sali Berisha ka deklaruar se fokusi i tij i vetëm është luftimi i Ramës dhe Bashës, të cilët i quan pjesë të organizatës më kriminale.

Ai shton se kjo organizatë kriminale e tyre tashmë ka goditur pluralizmin politik në vend.

?Askush nuk është marrë më shumë se unë me kreun e meduzës dhe ushtarët e tij.

Tani përqëndrimi im total është në luftimin e organizatës më kriminale në Shqipëri, Ballkan dhe Evropë, që ka goditur pluralizmin politik dhe ky klan është klani Rama dhe peng Basha?, shkruan ish-kryeministri në rrjetin social Facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga