LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rikuperim në kohë rekord, Marash Kumbulla lë pas dëmtimin

18 Nëntor 2021, 18:14, Sport CNA
Rikuperim në kohë rekord, Marash Kumbulla lë pas dëmtimin

Marash Kumbulla ka lënë pas krahëve dëmtimin e pësuar me Shqipërinë dhe tashmë është gati për të zbritur në fushë. Mbrojtësi u dëmtua ndaj Anglisë, duke u zëvendësuar në pjesën e parë.

Megjithatë duket se nuk ka pasur asgjë serioze dhe ai është gati për të zbritur në fushë. Pas analizave që treguan se nuk kishte tërheqje muskulore, tashmë Kumbulla është stërvitur me pjesën tjetër të skuadrës te Roma.

Në këtë mënyrë, shqiptari është gati për Mourinho, për ndeshjen e fundjavës ndaj Genoas.

Lajmet e fundit nga