LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndahet nga jeta legjenda e Teutës, reagon Armand Duka

18 Nëntor 2021, 12:10, Sport CNA
Ndahet nga jeta legjenda e Teutës, reagon Armand Duka

Ditën e sotme u nda nga jeta legjenda e futbollit durrsak dhe shqiptar, Vladimir Ajazi.

Ajazi kaloi karrierën e tij si portier i Lokomotivës së Durrësit, ndërsa ishte pjesë e ekipit Kombëtar të Shpresave në vitet 70-të.

Kreu i FSHF-së, Armand Duka ka bërë një postim për ndarjen nga jeta të ish-gardianit duke ndarë dhe fjalë prekëse për të ndjerin Ajazi.

Postimi i Armand Dukës

Lajmet e fundit nga