LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bëmat dhe gjëmat e prokurorit Kasaj, i sulet gazetarit: Maskara e budalla

16 Nëntor 2021, 21:38, Denoncim CNA
Bëmat dhe gjëmat e prokurorit Kasaj, i sulet gazetarit: Maskara e

Emisioni ?Stop? ka treguar, se prokurori Emëror Kasaj ka hetuar për grupin e trafikantëve të dorgës, të cilët pretendojnë, se një person nuk është hetuar kundrejt një shume prej 150 mijë eurosh.

Po kështu ata flasin për 20 mijë euro për sekresin e grupit të Pocemit.

Bëmat e Emëror Kasajt nuk mbarojnë këtu.

Prej 3 vjetësh ai mban në tryezë hetimin e gjyqtares Irvete Shkreli. Nga ana tjetër ditët dhe punës dhe listë-prezenca e prokurorit Emëror Kasaj plotësohen edhe për ditët e premte, kur ai zakonisht nuk është në punë.

Ai lëviz me makinë me gjyqtaren Suela Dashi dhe kur pyetet për këtë shkelje etike, i hakërrehet gazetarit dhe drejtuesit të programit me fjalë fyese./tv klan

 

 

 

Lajmet e fundit nga