LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sa shiten dhe blihen euro, dollari dhe paundi/ Këmbimi valutor, 13 Nëntor 2021

13 Nëntor 2021, 07:25, Ekonomi CNA
Sa shiten dhe blihen euro, dollari dhe paundi/ Këmbimi valutor, 13

Dollari amerikan sot këmbehet në blerje me 104.1 Lekë dhe shitet me 109.3 Lekë.

Euro sot blihet me 120 Lekë dhe shitet me 125 Lekë.

Paundi britanik blihet me 140.6 Lekë dhe shitet me 145.6 Lekë.

Franga zviceriane blihet me 113.7 Lekë dhe shitet me 118.7 Lekë.

Dollari kanadez blihet me 82.6 Lekë dhe shitet me 87.6 Lekë.

Më poshtë po sjellim kursin e këmbimit, sipas Credins Bank./CNA.al

Lajmet e fundit nga