LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ançeloti s’e do në skuadër, Liverpool hidhet në sulm për lojtarin e Real Madrid

3 Nëntor 2021, 11:57, Sport CNA
Ançeloti s’e do në skuadër, Liverpool hidhet në sulm

Luka Joviç është në radarin e Liverpool. Sulmuesi serb i Real Madrid nuk është në planet e trajnerit Carlo Ançelotti dhe kësisoj e ardhmja e tij duket larg Spanjës. Ndarja e rrugëve duket opsioni më i mirë për palët dhe kësisoj ?Të Kuqtë? janë hedhur në sulm për të përfituar shërbimet e futbollistit.

Sipas ?TodoFichajes?, Liverpool dëshiron të kompletojë transferimin e tij në këtë merkato janari. Edhe pse Real Madrid e bleu për shifrën e 60 milionë eurove, pretendimet e tyre mund të ulen deri në nivelin 25 milionë euro. Pritet të shihet se çdo të ndodhë, ku duhet theksuar se Joviç është pranë largimit nga Madridi.

Lajmet e fundit nga