LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FORMACIONET ZYRTARE/ Man United, Juventus dhe Bayern në fushë! Trajnerët rreshtojnë titullarët

2 Nëntor 2021, 19:01, Sport CNA
FORMACIONET ZYRTARE/ Man United, Juventus dhe Bayern në fushë!

Në orën 21.00 luhen ndeshjet e darkës në Uefa Champions League, të vlefshme për turin e katërt.

Pak më parë janë bërë publike edhe formacionet në Atalanta-Manchester United. Zikaltërit dhe ?Djajtë e Kuq? luajnë me më të mirët, në një 90 minutësh shumë me peshë.Juventus kërkon të hedhë pas krahëve krizën.

Ekipi i drejtuar nga Allegri do triumfin ndaj Zenit, duke ?shkelmuar? kështu   momentin e keq që po kalon.  Barcelona gjen Dinamon e Kyievit, ndërsa Sevilla do ?kokën? e Lille. Më poshtë lexoni formacionet zyrtare të ndeshjeve:

Lajmet e fundit nga